Alytuje atidaryta nauja „Orlen“ automatinė automobilių plovykla

28-07-2016  

neo_image1.jpgDegalinių tinklas „Orlen“ Alytuje atidarė pirmąją tinklo automatinę automobilių plovyklą mieste. Naujoji automatinė plovykla įsikūrusi Alytuje, Kauno g. 73, pakeitė iki tol šioje vietoje veikusią savitarnos plovyklą. Joje įdiegta moderni įranga leis vairuotojams greičiau ir patogiau nuplauti automobilius bei saugoti jų paviršių.

„Jau ne vienerius metus mūsų degalinėse teikiama automobilių plovimo paslauga – viena populiariausių tinklo paslaugų, kuria naudojasi vis daugiau „Orlen“ lankytojų. Drauge pastebime, jog vairuotojams svarbu ne tik greitas, bet ir kokybiškas plovimas. Vairuotojai galės jaustis ramūs dėl automobilio paviršiaus saugumo, nes transporto priemonės šonus plaus aukšto slėgio srovė prieš plovimą šepečiais. Taip bus pašalinamas purvas ir geriau saugoma lako danga plovimo šepečiais metu. Dėl to priėmėme sprendimą iki šiol Alytuje veikusią savitarnos plovykla pakeisti nauja – automatine, ir taip padėti savo lankytojams sutaupyti laiko bei dar geriau užtikrinti kokybišką automobilių plovimą“, – sakė degalinių tinklą „Orlen“ Lietuvoje valdančios bendrovės „Ventus Nafta“ komercijos direktorius Saulius Žilėnas.

Naujai įrengti šepečiai švelniai ir kokybiškai nuplauna automobilio paviršių, o 21" ratų plovimo šepečiai kokybiškai nuplauna net didelio skersmens ratus. Plovykloje naudojamas automobilio kontūrą sekantis reguliuojamos krypties pūstuvas geriau pašalina nuo automobilio paviršiaus po plovimo likusį vandenį.

Plovimui naudojama „Washtec“ plovimo chemija skirta būtent automatinėms plovykloms. Visi plovikliai ir vaškai efektyviai plauna ir saugo automobilio lako dangą bei chromuotus paviršius. Subalansuotas chemijos rinkinys bei tikslus dozavimas užtikrina optimalų plovimo rezultatą. Visi chemijos produktai gaminami nenaudojant toksiškų komponentų ir suyra patekę į aplinką.

Papildoma apsauga ir išskirtinis blizgesys suteikiamas padengiant automobilį putų pavidalo vašku. Tai suteikia ilgalaikę apsauginę plėvelę bei blizgesį. Specialistai rekomenduoja šią programą naudoti ne rečiau kaip kas ketvirtą plovimą.

Naudodamiesi automatinės automobilių plovyklos paslaugomis, vairuotojai ir automobilių turėtojai nuo šiol gali rinktis ne tik įprastą plovimą. Jie gali rinktis siūlomas automobilio plovimo programas su džiovinimu, vaškavimu ir blizginimu.

Šiuo metu visoje Lietuvoje veikia 25 „Orlen“ degalinės iš kurių 12 veikia automobilių plovyklos.

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai