ORLEN pristatė naują gastronominės degalinės formatą Lietuvoje

22-08-2019  

​„ORLEN“ atidarė pirmąją pagal Stop Cafe 2.0 koncepciją atnaujintą degalinę, apibūdinamą kaip parduotuvės ir restorano kombinacija. Degalinės lankytojai turės galimybę vaišintis iš kokybiškų produktų paruoštais restorano lygio patiekalais, gėrimais ir užkandžiais aukščiausius standartus atitinkančioje aplinkoje. „ORLEN“ dinamiškai tobulėja su kuro prekyba nesusijusių pardavimų sferoje, taip atsakydama į nuolat besikeičiančius vartotojų poreikius.

Rugpjūčio 22 d. Kaune duris atvėrė rekonstruota Biruliškių „ORLEN“ degalinė, pirmoji Lietuvoje atnaujinta pagal naująjį Stop Café 2.0 standartą. Rekonstrukcija siekta užtikrinti klientams dar aukštesnę paslaugų kokybę, patogumą bei įvairesnį kokybiško tradicinio lietuviško ir tarptautinio maisto meniu.

„Modernizacijos projektas buvo reikalingas norint patenkinti besikeičiančius žmogaus poreikius šiuolaikiniame kontekste – sukūrėme jaukią vietą su dar patogesnių įvažiavimu, sveikesniu, platesniu ir geriau subalansuotu maisto racionu. Stop.cafe – iš pagrindų atnaujinta, tačiau vis dar sava, pozityvi erdvė, skirta kiekvienam šiuolaikiniam žmogui”, – sakė Rafał Balazy, „Ventus -Naftos“ generalinis direktorius.

Anot R. Balazy, ši rekonstrukcija – ne tik atsakas į egzistuojantį poreikį, tačiau ir žymus pokytis, kuris darys įtaką lankytojų gyvenimo kokybei. Naujoji Biruliškių „ORLEN“ degalinė vartotojams siūlys įvairių regioninės bei pasaulio virtuvių patiekalų ir gėrimų, o taip pat tarnaus kaip gera poilsio erdvė.

Gerai pažįstamo maisto racionas buvo papildytas naujais skoniais bei kūrybiškais pasaulio virtuvės deriniais, tinkamais ne tik greitam užkandžiui, bet ir pusryčiams, pietums ar vakarienei.

Naujajame stop.cafe valgiaraštyje galima rasti tiek populiarių tradicinių patiekalų, tiek šiuolaikiško „supermaisto“. Degalinėje siūlomų gėrimų sąraše išlieka jau pamėgta arabikos ir robustos kavos pupelių kava, o prie jos prisideda natūralūs energiniai šviežių sulčių kokteiliai.
Patiekalai stop.café bus gaminami stebint lankytojui, o sudedamųjų patiekalų ir gėrimų dalių kilmė nenusileidžia restoranams. Stop.cafe sieks atvirai kalbėti apie siūlomų produktų energinę vertę ir svarbą sveikatai.

Naujasis interjeras pritaikytas sukurti jaukią, pažįstamą, tačiau unikalią atmosferą. Tikimasi, kad čia užsuks ne tik vairuotojai, bet ir lankytojai, ieškantys greitų, tačiau kokybiškų bei natūralių kulinarinių sprendimų.

Lietuvoje AB „Ventus-Nafta" valdomų „ORLEN“ yra 25 – šiuo metu pagal Stop Cafe 2.0 standartą, paplitusį Lenkijoje ir Čekijoje, rekonstruojamos dar dvejos degalinės.

PKN „ORLEN“ – lyderiaujanti kuro ir energetikos rinkos žaidėja bei didžiausia kompanija Centrinėje ir Rytų Europoje, vyraujanti prestižiniuose pasauliniuose reitinguose kaip „Fortune Global 500”, „Platts TOP 250“ ir „Thompson Reuters TOP 100“. „ORLEN“ veikia šešiose „namų“ rinkose – Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Slovakijoje bei Kanadoje.
Lenkijos naftos koncernas PKN „ORLEN“ įsigijo AB „Mažeikių nafta“ bei jai priklausantį „Ventus“ degalinių tinklą 2006 metais – buvo pradėtas degalinių tinklo modernizacijos projektas. Atnaujintose degalinėse buvo pakeista degalinių įranga, pradėtos siūlyti naujos paslaugos.

ORLEN-1320190821-s.jpg ORLEN-2220190822-s.jpgORLEN-2620190822-s.jpg 
ORLEN-3020190822-s.jpgORLEN-3120190822-s.jpg
ORLEN-1920190821-s.jpg
ORLEN-4920190821-s.jpg 

 

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai