Apie mus
Dėkojame, kad jau daugiau negu 10 metų naudojatės ORLEN degalinėmis Lietuvoje ir padedate mums tobulėti! Naftos koncernas PKN ORLEN yra didžiausias Lenkijos investuotojas Lietuvoje – lietuvišką degalinių tinklą „Ventus“ įsigijome kartu su AB „Mažeikių nafta“ 2006 metais ir iškart pradėjome modernizaciją. Todėl kuriame, tobulėjame ir nuolat siūlome naujoves savo klientams. Dirbame kasdien, kad užtikrintume aukščiausios kokybės reikalavimus ir pateisintume jūsų pasitikėjimą. 

 
Esame viena didžiausių naftos pramonės korporacijų Vidurio ir Rytų Europos regione – savo lyderystę vertiname kaip ryžtą imtis iššūkių ir atsakomybės. Būtent tvirti mūsų įsipareigojimai padeda išlaikyti ir valdyti degalinių tinklą, kurį sudaro per 2700 degalinių Lenkijoje, Vokietijoje, Čekijoje ir Lietuvoje. Kasdien mūsų produktai ir paslaugos padeda patenkinti poreikius ir siekti tikslų milijonams Europos gyventojų. 

 
Šiuo metu ORLEN degalinių tinklą Lietuvoje sudaro 29 degalinės. Visada esame šalia, kad savo klientams užtikrintume nuolatinę energiją, malonų poilsį ir išskirtinį patogumą. 

 
Po visą šalį nusidriekusį mūsų degalinių tinklą valdo Akcinė bendrovė ORLEN Baltics Retail, kuri priklauso Lietuvos naftos produktų prekybos įmonių asociacijai.
​​
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai