Parduotuvė Stop Cafe
​ Erdviose ir moderniai įrengtose „ORLEN“ parduotuvėse laukia gausus prekių pasirinkimas. Siūlomos prekės atrenkamos taip, kad atitiktų net ir išrankiausių klientų lūkesčius. Mūsų parduotuvėse siūlomi tik aukščiausios kokybės produktai – gaivinantys gėrimai, saldumynai ir užkandžiai. „ORLEN“ parduotuvėse klientai gali įsigyti spaudos leidinių bei telefono kortelių. Vairuotojams siūlome kokybiškus automobilių reikmenis ir automobilių kosmetiką.
 
Stop Cafe
 
„Stop Cafe“ parduotuvėse pirkėjai ras aukštos kokybės ir platų prekių asortimentą. „Stop Cafe“ parduotuvės yra skirtos šiuolaikiškam, vertinančiam praktiškumą ir taupančiam laiką žmogui.
 
Jaukioje ir malonioje  „ORLEN“ parduotuvės aplinkoje, patogiai išdėstytose lentynose visuomet rasite maisto prekių, šiltų ir šaltų užkandžių, karštų kavos gėrimų, gaiviųjų gėrimų, saldumynų, spaudos, laisvalaikio, higienos, automobilinių ir kitų kasdienių prekių.
 
Parduotuvėse „Stop Cafe“ rasite įvairių grilyje ruošiamų sumuštinių, suvožtinių su vištiena, kumpiu ir sūriu, dešrainių ir kitų užkandžių. Čia taip pat prekiaujame ir įprastais maisto produktais.
 
„Stop Cafe“ galite pasirinkti iš aštuonių rūšių karštų kavos gėrimų: juoda kava, kava su pienu, cafe latte, cappuccino, cafe mocha, flat white, chocomilk, espresso doppio.
 
Kavos aparatuose naudojama natūrali pupelių kava. Pieniškoms kavoms naudojamas natūralus pienas.
 
Visose „ORLEN“ degalinių kavai gaminti naudojami modernūs, liečiamo ekrano kavos virimo aparatai „Franke“.
 
Paragaukite „Stop Cafe“ kavos ir atraskite mėgstamą skonį:
 
    Juoda kava - klasikinė  juoda kava
    Kava su pienu - klasikinė kava su pienu
    Cafe Latte - švelni, pieniška kava
    Cappuccino - espresso su pienu ir pieno puta
    Cafe Mocha - aromatinė kava su šokoladu
    Flat White - dviguba porcija espresso kavos su plaktu pienu
    Chocomilk - švelnus šokoladas su pienu
    Espresso Doppio - dviguba porcija espresso kavos
 
„Stop cafe“ taip pat rasite įvairių skonių arbatų: klasikinės juodosios, žaliosios, su citrina, karamelinės, vanilinės, aviečių, miško uogų, ir daugybę kitų.
 
Prie karštos kavos ar arbatos puodelio siūlome pasirinkti  šviežią pyragėlį, bandelę ar spurgą, kuriuos išsirinksite iš meniu.
Nuotrauka_0038.jpg 
 Nuotrauka_0023.jpg
Nuotrauka_0026.jpg

 
​​
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103