Parduotuvė Stop Cafe
Erdviose ir moderniai įrengtose ORLEN parduotuvėse jūsų laukia gausus prekių pasirinkimas. Savo asortimentą sudarome taip, kad jis atitiktų net pačių išrankiausių klientų lūkesčius.

Jums siūlome tik aukščiausios kokybės produktų – karštų ir gaivinančių gėrimų, saldumynų ir užkandžių. ORLEN parduotuvėse klientai gali įsigyti spaudos leidinių bei telefono kortelių. Vairuotojai visada gali rasti kokybiškų priežiūros priemonių ir kitų reikmenų automobiliams.
 
Stop Cafe
 
„Stop Cafe“ parduotuvėse pirkėjai ras didelį kokybiškų prekių asortimentą. „Stop Cafe“ parduotuvės yra skirtos šiuolaikiškam žmogui, kuris vertina praktiškumą taupo laiką.
 
Jaukioje ir malonioje ORLEN parduotuvės aplinkoje, patogiai išdėstytose lentynose visuomet rasite maisto prekių, šiltų ir šaltų užkandžių, karštų kavos gėrimų, gaiviųjų gėrimų, saldumynų, taip pat – spaudos, laisvalaikio, higienos, automobilinių ir kitų kasdienių prekių.
 
Parduotuvėse „Stop Cafe“ rasite įvairių grilyje ruošiamų sumuštinių, suvožtinių su vištiena, kumpiu ir sūriu, dešrainių ir kitų užkandžių. Čia taip pat prekiaujame ir įprastais maisto produktais.
 
„Stop Cafe“ galite pasirinkti iš aštuonių rūšių karštų kavos gėrimų – jūsų pasirinkimui: juoda kava, kava su pienu, cafe latte, cappuccino, cafe mocha, flat white, chocomilk, espresso doppio.
 
Kavos aparatuose naudojame natūralią pupelių kavą, o pieniškoms kavoms – natūralų pieną.
 
Visose ORLEN degalinėse naudojami modernūs kavos virimo aparatai „Franke“, kuriuos lengva valdyti liečiamu ekranu.
 
Paragaukite „Stop Cafe“ kavos ir atraskite mėgstamą skonį:
 
    Juoda kava – klasikinė  juoda kava
    Kava su pienu – klasikinė kava su pienu
    Cafe Latte – švelni, pieniška kava
    Cappuccino – espresso su pienu ir pieno puta
    Cafe Mocha – aromatinė kava su šokoladu
    Flat White – dviguba porcija espresso kavos su plaktu pienu
    Chocomilk – švelnus šokoladas su pienu
    Espresso Doppio – dviguba porcija espresso kavos
 
„Stop cafe“ taip pat rasite įvairių skonių arbatų: klasikinės juodosios, žaliosios, su citrina, karamelinės, vanilinės, aviečių, miško uogų ir daugybę kitų.
 
Prie karštos kavos ar arbatos puodelio siūlome pasirinkti šviežią pyragaitį, bandelę ar spurgą.
 
 
Nuotrauka_0038.jpg 
 Nuotrauka_0023.jpg
Nuotrauka_0026.jpg

 
 
​​
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai