Parduotuvė Stop Cafe
Patirkite šviežios energijos malonumą ir numalšinkite alkį už patrauklią kainą. Užsukite į vidų, kur visada laukia švieži aukščiausios kokybės maisto produktai ir išradingi skonių deriniai – pasaulinė patirtis mus įkvepia kūrybiškai atnaujinti vietos kulinarines tradicijas. 

 
Esame atviri jūsų pasiūlymams ir visada išklausome jūsų pageidavimus, todėl esame tikri, kad šiandien mūsų asortimentas atitinka net pačių išrankiausių klientų lūkesčius. Kasdien siūlome natūralios maistinės vertės produktų įvairovę, kuri užtikrina sveiką energiją ir sveikesnę gyvenseną kartu su mumis. 

 
Taigi, kad gerai pailsėtumėte, pirmiausia numalšinkite alkį, mėgaukitės kava ir gaivinančiais gėrimais. Taip pat galite įsigyti spaudos leidinių, telefono kortelių ir net higienos reikmenų. O kad kelionė būtų sklandi ir sėkminga, pas mus visada rasite kokybiškų priežiūros priemonių ir kitų reikmenų automobiliams. 

 
Stop Cafe 
Mes puikiai suprantame, kad norite ne tik atsipūsti, bet ir sutaupyti laiko. Todėl „Stop Cafe“ parduotuvėse – viskas po ranka. Lengvai rasite reikiamų prekių, išsirinksite savo mėgstamą užkandį, įsipilsite karštos, kvepiančios kavos, galėsite pasilepinti saldumynu. 

 
Švieži duonos gaminiai, traškios daržovės ir natūralūs padažai – rinkitės mūsų gaminamus patiekalus ir patirkite sveikos energijos malonumą. „Stop Cafe“ rasite įvairių grilyje ruošiamų sumuštinių, suvožtinių su vištiena, kumpiu ir sūriu, dešrainių ir kitų užkandžių. 

 
Taip pat siūlome ir įprastų maisto produktų. Išsirinkite savo mėgstamiausią net iš aštuonių rūšių karštų kavos gėrimų! 

 
Jūsų pasirinkimui: juoda kava, kava su pienu, cafe latte, cappuccino, cafe mocha, flat white, chocomilk, espresso doppio. 

 
Kavos aparatuose naudojame natūralią pupelių kavą ir natūralų pieną. 

 
Visose ORLEN degalinėse veikia modernūs kavos virimo aparatai „Franke“, kuriuos lengva valdyti liečiamu ekranu. 

 
Paragaukite „Stop Cafe“ kavos ir atraskite mėgstamą skonį: 

 
  • Juoda kava – klasikinė juoda kava 
  • Kava su pienu – klasikinė kava su pienu 
  • Cafe Latte – švelni, pieniška kava 
  • Cappuccino – espresso su pienu ir pieno puta 
  • Cafe Mocha – aromatinė kava su šokoladu 
  • Flat White – dviguba porcija espresso kavos su plaktu pienu 
  • Chocomilk – švelnus šokoladas su pienu 
  • Espresso Doppio – dviguba porcija espresso kavos 

 
„Stop cafe“ taip pat rasite įvairių skonių arbatos: klasikinės juodosios, žaliosios, su citrina, karamelinės, vanilinės, aviečių, miško uogų ir daugybę kitų. 

 
Prie karštos kavos ar arbatos puodelio siūlome pasirinkti šviežią pyragaitį, bandelę ar spurgą."
 
 
Nuotrauka_0038.jpg 
 Nuotrauka_0023.jpg
Nuotrauka_0026.jpg

 
 
​​​
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai