„ORLEN Baltics Retail“ investuoja nepaisant pandemijos

09-03-2021  

​Jau metus pasaulis gyvena Covid-19 viruso diktuojamu ritmu, tačiau nepaisant viruso sukeltų iššūkių, „ORLEN Baltics Retail“ nelėtina plėtros tempo.
Įgyvendindama naujus projektus bendrovė net ir sunkiu metu patvirtina savo verslo ambicijas ir sustiprina pozicijas regione atverdama modernizuotą degalinę Žiežmariuose. „Dabartinė situacija parodė, kad esame pasirengę įvairiems scenarijams. Nepaisant pandemijos, neatleidžiame darbuotojų ir nemažiname įmonės plėtros tempo. Planuojame tęsti savo strategines investicijas. Vadiname Lietuvos rinką perspektyvia“, – sakė „ORLEN Baltics Retail“ generalinis direktorius Rafał Bałazy.


Žiežmarių degalinėje vairuotojus pasitinka nauja erdvi parduotuvė ir patogi automobilių stovėjimo aikštelė ne tik lengviesiems automobiliams, bet ir vilkikų vairuotojams „ORLEN Baltics Retail“ vykdydama pažangų mažmeninės prekybos tinklo modernizavimo procesą Žiežmariuose, judrioje A1 kelio atkarpoje, lankytojams atvėrė degalinės duris.
Joje vairuotojus pasitinka nauja ir erdvi parduotuvė bei patogi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje sunkvežimių vairuotojai gali naudotis greita, dvipusio kuro kolonėle kuro papildymui, taip pat užkąsti sveiko ir gardaus maisto.
Žiežmariuose, prie pat greitkelio Vilnius-Kaunas esanti degalinė veikia pagal „Stop Cafe 2.0“ koncepciją. Įmonės atstovų teigimu, ji – atsakas į klientų lūkesčius dėl greito ir efektyvaus aptarnavimo.
Vis daugiau lietuvių į degalines užsuka ne vien prisipildyti degalų, bet ir užkąsti ar įsigyti gardžios kavos ORLEN asortimente – traškūs ir sotūs mėsainiai, tortilijos, taip pat – karšti sumuštiniai, šviežiai spaustos sultys ir atsakingai užauginta kava (atkeliavusi iš plantacijų, kuriose darbuotojai nėra tik pigi darbo jėga). Kava išsiskiria ne tik puikiu skoniu, bet ir „Fairtrade“ ženklu, patvirtinančių, kad tiekėjai laikosi sąžiningos prekybos taisyklių. Jų tikslai – pašalinti plantacijų savininkų išnaudojimą.
Taigi, klientai gali būti tikri, kad gamybos procese nebuvo išnaudojami vaikai. Degalinės parduotuvėje – itin platus automobiliams skirtų priežiūros priemonių pasirinkimas (langų skysčiai, tepalai, servetėlės ir kt.).
Pavargusių nuo keliavimo čia laukia naujos koncepcijos poilsio erdvės: komfortiškos ir patogios sofos restorano dalyje, taip pat trumpam atokvėpiui kviečia kėdės ir staliukai lauke.
Naujoji „ORLEN Baltics Retail“ degalinė Žiežmariuose Degalinėje įrengti erdvūs tualetai. Šalia esančioje erdvėje – kambarys, kūdikių tualeto ir pervystymo reikalams. „ORLEN Baltics Retail“ – vieta, kurioje gera ir patogu stabtelti. Šiuo metu Lietuvoje veikia dvidešimt devynios ORLEN degalinės.

 

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai