Klaipėdos rajone atidaryta modernizuota ORLEN degalinė

31-08-2021  

Klaipėdos rajone atidaryta modernizuota ORLEN degalinė

Prie pat Jakų žiedinės sankryžos magistralėje A1, uostamiestį jungiančios su Kaunu ir Vilniumi, duris atvėrė modernizuota „Orlen“ degalinė – patogi vieta sustoti ir pasisemti jėgų baigiant kelionę į pajūrį arba tik pradėjus savąją sostinės link.


Kadangi sustojimas „Orlen“ ne vien kuro papildymo degalais procesas, vairuotojų patogumui šio tinklo degalinės įkuriamos greta šalies automagistralės ir greitkelių su erdviomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, tualetais, gerai įrengtomis parduotuvėmis ir šviežiai paruoštu maistu. Gargždų „Orlen“ degalinėje esančioje „Stop Cafe 2.0“ kavinėje stabtelėti galite su šeima ar draugais, pailsėti lauko restorane ir atsipūsti. Ieškantiems atgaivos kavinė gali pasiūlyti gaivinantį, puikiai sukomponuotą vaisių ir daržovių kokteilį. Pasirinkimo galimybių turės ir lengvai užkąsti norintys, ir sočiai pavalgyti pasiruošę: kavinės meniu rasite ne tik dešrainius, bet ir vietoje paruoštus sumuštinius, salotas ir tortilijas. „Stop Cafe 2.0“ ruošiamas maistas skanus, šviežias ir pagamintas iš aukštos kokybės natūralių ingredientų. „Orlen“ degalinėje taip pat rasite kokybiškos, aromatingos, baristų rekomenduojamos kavos „Fair Trade“, pagamintos Kolumbijoje, Kenijoje ir Brazilijoje.

Lietuvoje „Orlen“ investuoja į savo turimą 29 degalinių tinklą, stato naujus objektus ir modernizuoja jau esamus. Tokiu būdu patenkinami klientų lūkesčiai, o tinklas išlieka konkurencingas itin reiklioje mažmeninės prekybos rinkoje. Automobiliais ar motociklais keliaudami svarbiausioms šalies arterijomis, „Orlen“ tinklo degalines rasite visai greta. Be to, „ORLEN Baltics Retail“ verslo kortelių turėtojai už degalus ir kitas paslaugas atsiskaityti gali ir šio tinklo degalinėse kaimyninėje Lenkijoje.Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/gargzduose-atidaryta-modernizuota-orlen-degaline-231-1544366?fbclid=IwAR3tPPaWQKsuq8_7GSo8iSuN_lF1CyU9vtcVKPZfslQmGidxge6h7OVvZSM&copied

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai