PKN ORLEN septintą kartą pateko į prestižinį etiškiausių pasaulio įmonių reitingą

28-02-2020  

​PKN ORLEN, vėl kaip vienintelė įmonė Lenkijoje ir Vidurio – Rytų Europos regione, pateko į Etiškiausių pasaulio bendrovių 2020 reitingą (World’s Most Ethical Company 2020). Tai reiškia, kad koncernas versle laikosi aukščiausių etikos standartų.

„Esame patikimas partneris versle. Mūsų veiksmai yra skaidrūs, vykdome projektus nuosekliai rūpindamiesi aukščiausio lygio elgesio modeliais, kuriuos vertina mūsų partneriai. Tai taip pat pastebi rinka, ką geriausiai įrodo patekimas į etiškiausių pasaulio bendrovių reitingą septintą kartą iš eilės. Šį apdovanojimą vertiname kaip įsipareigojimą toliau kurti etišką darbo aplinką ir skatinti tokius veiksmus savo aplinkoje“ – sakė Daniel Obajtek, PKN ORLEN valdybos pirmininkas.
 
Etiškiausių pasaulio įmonių reitingas savo pavadinimu tiesiogiai nurodo į etiką, tačiau reikalavimai gauti etiškiausios pasaulio įmonės titulą yra žymiai platesni. Konkurse dalyvaujanti įmonė privalo pasižymėti efektyviais ir įrodytais veiksmais įvairiose srityse, įskaitant darnų vystymąsi, savanorišką veiklą, socialinę atsakomybę, aplinkos apsaugą, kovą su korupcija ar duomenų apsaugą.

Sertifikatus suteikia amerikietiška įmonė „Ethisphere Institute“, kuri nustato pasaulines etiško verslo praktikos apibrėžimo ir formavimo tendencijas, taip pat aktyviai veikia jas skatinant. Šių metų reitinge buvo pažymėtos 132 įmonės iš daugiau nei 50 verslo sektorių ir 21 pasaulio valstybės. Etiškiausių pasaulio įmonių vertinimas remiasi Ethics Quotient® (EQ) sistema – metodika, kurią sukūrė Ethisphere Institute, bendradarbiaujant su tarptautine patarėjų komanda, kuri specializuojasi sąžiningos verslo praktikos srityje.

The Ethisphere Institute – tai nepriklausomas tyrimų centras ir pasaulio lyderis skatinantis gerą praktiką ir etiką versle, taip pat vadybą laikantis standartų santykiuose su darbuotojais, verslo partneriais, investuotojais ir rinkos priežiūros institucijomis. Ethisphere Institute misija yra geriausios praktikos korporatyvinės etikos srityje skatinimas, siekiant padėti organizacijoms sumažinti riziką ir pagerinti santykius su aplinka, investuotojais, verslo partneriais, taip pat rinkos reguliavimo institucijomis, užtikrinant atitinkamą korporatyvinės etikos patikrinimą.

Daugiau interneto svetainėje
 https://ethisphere.com/ethisphere-announces-the-2020-worlds-most-ethical-companies/  
 https://www.worldsmostethicalcompanies.com/honorees/

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai