Benzinas 95
Benzine 95 yra specialių priedų, todėl šis benzinas leidžia deramai rūpintis automobilio varikliu. Šis benzinas yra su aukščiausios kokybės priedais, tokiais kaip detergentas, neleidžiantis užsiteršti tiekimo sistemai ir apsaugantis nuo nuosėdų kaupimosi tiekimo vožtuvuose ir degimo kameros, bei korozijos inhibitorius, saugantis nuo korozijos automobilio variklį ir degalų sistemą. Specialaus bandymo rezultatai patvirtina, kad benzino 95 priedai ženkliai riboja nuosėdų susidarymą, mažina variklio gedimo riziką ir jį saugo.

Vožtuvų švarumo bandymui atlikti naudotas automobilio Mercedes variklis, o bandymo rezultatai palyginti su įprastiniu benzinu, kurio sudėtyje nėra benzino savybes gerinančių priedų. Benzinas 95 leidžia pasitelkti visą automobilio galią ir užtikrina tolygų variklio veikimą.

Be to, naudojant benziną 95, automobilis sunaudoją mažiau degalų. Taip pat pažymėtina, kad bešviniu benzinu 95 varomas variklis nepriekaištingai veikia net ir esant didelei apkrovai, tiek žemos, tiek aukštos temperatūros sąlygomis. Naudojant benziną 95 ilgiau nereikia keisti alyvos, todėl alyvos sunaudojimas sumažėja. Taip pat pailgėja žvakių ir išmetimo sistemos tarnavimo laikas. Benzinas 95 saugo katalizatorių ir prailgina jo tarnavimo laiką, sumažina angliavandenilių emisiją į atmosferą.
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103