VERVA D

Įvertinkite VERVA dyzelino galią!
Kurdami naujos kartos degalus VERVA siekėme pagerinti variklio veikimo galimybes įvairiomis oro sąlygomis ir esant skirtingai variklio apkrovai. Todėl VERVA D degalus ypač rekomenduojama naudoti lengviesiems automobiliams su moderniais dyzeliniais varikliais su siurbliniu purkštuvu arba su „common rail” tipo sistema.

• Padidintas dyzelino VERVA cetano skaičius (virš 51) pagerina automobilio eksploatacines savybes – palengvina paleidimą ir sumažina variklio veikimo temperatūrą.
• Dyzeline VERVA D panaudoti specialūs tepamieji priedai mažina degalų sunaudojimą ir prailgina įpurškimo sistemos siurblių veikimą.
• VERVA D teigiamai veikia variklio ilgaamžiškumą ir didina variklio dalių (cilindrų, stūmoklių, žiedų ir vožtuvų) mechaninį patvarumą.

Purkštuvų apsaugos nuo užteršimo veiksmingumas naudojant VERVA dyzeliną buvo vertinamas per bandymus su „Peugeot XUD9“ varikliu. Po bandymų paaiškėjo, kad aukščiausios, IV kategorijos (pagal Pasaulinę degalų kortą), degalų apsaugos nuo užteršimo veiksmingumas sudaro 85 procentus. Dyzelinas VERVA D atitinka šį reikalavimą.

Naujieji degalai VERVA gaminami iš kruopščiai parinktų komponentų, kurių kokybė tikrinama nuolat, kiekviename gamybos etape.

VERVA dyzelinui gaminti naudojami priedai:
• valikliai – padeda išsaugoti variklio tiekimo ir įpurškimo sistemas švarias, panaikina nuosėdas, susikaupusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų
• nuo korozijos saugantys priedai – mažina aplinkos korozingumą tiekimo, dujų išmetimo ir degimo sistemose ir todėl saugo variklį
• antioksidantai – saugo degalus nuo degradacijos ir užtikrina didelį degalų stabilumą.

Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, gaminame trijų rūšių dyzeliną: vasarinį, pereinamąjį ir žieminį.

Žieminis dyzelinas skirstomas į pirmos ir antros klasės. Pirmos klasės VERVA D dyzelinas neužšąla esant 26 laipsniams šalčio. Antrosios klasės dyzelinas neužšąla esant 32 laipsniams šalčio. Itin atšiaurios žiemos sąlygoms pritaikytas dyzelinas į ORLEN degalines pradedamas tiekti nuo gruodžio 1 dienos.

 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai