VERVA D

Naujausios kartos degalai VERVA sukurti siekiant pagerinti variklio veikimą įvairiomis atmosferos ir variklio apkrovos sąlygomis. Didesnis ploviklio kiekis padeda išlaikyti tiekimo sistemą švarią ir leidžia pašalinti nuosėdas, susidariusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų.

Naujieji degalai VERVA gaminami iš kruopščiai parinktų komponentų, kurių kokybė tikrinama nuolat, kiekviename gamybos etape.

VERVA D degalus ypač rekomenduojama naudoti lengviesiems automobiliams su moderniais dyzeliniais varikliais su siurbliniu purkštuvu arba su „common rail” tipo sistema.

Purkštuvų apsaugos nuo užteršimo veiksmingumas naudojant VERVA dyzeliną buvo vertinamas pagal variklį Peugeot XUD9. Bandymo rezultatas – aukščiausios, t. y. IV kategorijos degalų (pgl. Pasaulinę degalų kortą) atveju apsaugos nuo užteršimo veiksmingumas sudaro 85 proc. Dyzelinas VERVA D atitinka šį reikalavimą.

Padidintas dyzelino VERVA cetano skaičius (virš 51) pagerina automobilio eksploatacines savybes – palengvina paleidimą ir sumažina variklio veikimo temperatūrą.

Dyzeline VERVA D panaudoti specialūs tepamieji priedai mažina degalų sunaudojimą ir prailgina įpurškimo sistemos siurblių veikimą.

VERVA D teigiamai veikia variklio ilgaamžiškumą ir didina variklio dalių (cilindrų, stūmoklių, žiedų ir vožtuvų) mechaninį patvarumą.

Šis dyzelinas gaminamas trijų rūšių – vasarinis, pereinamasis ir žieminis. Žieminis dyzelinas skirstomas į pirmos bei antros klasės. Pirmos klasės VERVA D dyzelinas yra neužšąlantis prie 26 laipsnių šalčio. Antrosios klasės dyzelinas neužšąla prie 32 laipsnių šalčio. Jis į mūsų degalines pradedamas tiekti nuo gruodžio 1 d.

Įvertinkite naujojo VERVA dyzelino galią!

VERVA dyzelinui gaminti naudojami priedai:

  • valikliai – padeda išsaugoti variklio tiekimo ir įpurškimo sistemas švarias, panaikina nuosėdas, susikaupusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų;
  • nuo korozijos saugantys priedai – mažina aplinkos korozingumą tiekimo, dujų išmetimo ir degimo sistemose ir todėl saugo variklį;
  • antioksidantai – saugo degalus nuo degradacijos ir užtikrina didelį degalų stabilumą.
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103