VERVA 95

Kurdami naujos kartos degalus VERVA siekėme pagerinti variklio veikimo galimybes įvairiomis oro sąlygomis ir esant skirtingai variklio apkrovai.
Degalai VERVA atitinka griežtus Europos Sąjungos naftos produktų privalomuosius kokybinių rodiklių reikalavimus – sieros kiekis šiuose degaluose yra mažesnis nei 10 mg/kg. Todėl šie degalai dar vadinami besieriu benzinu.

• Aukšta degalų VERVA 95 kokybė ir tinkamai parinkti degalų komponentai leidžia optimizuoti degalų sunaudojimą ir variklio našumą.
• VERVA 95 teigiamai veikia variklio ilgaamžiškumą, didina variklio dalių (cilindrų, stūmoklių, žiedų ir vožtuvų) mechaninį atsparumą.
• Dėl didesnio valomojo priedo kiekio pagerėja benzino VERVA 95 plaunamosios savybės, o tai padeda išsaugoti švarią degalų sistemą ir automobilio variklį.
• Nedidelis benzine VERVA 95 esančios sieros kiekis (mažiau nei 10 mg/kg) prailgina išmetamųjų dujų katalizatoriaus ilgaamžiškumą, mažina koroziją tiekimo, degimo ir išmetimo sistemose ir sieros junginių emisiją.
Degalai VERVA gaminami iš kruopščiai parinktų komponentų, kurių kokybė tikrinama nuolat, kiekviename gamybos etape. Rūpinamės švara, todėl didesnis ploviklio kiekis padeda išlaikyti švarią tiekimo sistemą ir šalina nuosėdas, susidariusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų.
Kad galėtume įvertinti VERVA degalų plaunamųjų savybių veiksmingumą, pasitelkėme „Mercedes Benz 102E“ variklį. Po bandymų paaiškėjo, kad aukščiausios, IV kategorijos (pagal Pasaulinę degalų kortą), degalų nuosėdų riba sudaro 30 mg, o VERVA degalų – mažiau nei 10 mg.
Benzinui VERVA 95 gaminti naudojami priedai:
 
• valikliai padeda išsaugoti variklio tiekimo ir įpurškimo sistemą, panaikina nuosėdas, susikaupusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų
• nuo korozijos saugantys priedai mažina aplinkos korozingumą tiekimo, dujų išmetimo ir degimo sistemose ir taip saugo variklį
• antioksidantai saugo degalus nuo degradacijos ir užtikrina didelį degalų stabilumą"

 

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai