VERVA 95

Naujos kartos degalai VERVA buvo sukurti siekiant pagerinti variklio veikimo galimybes įvairiomis atmosferos sąlygomis ir esant skirtingai variklio apkrovai. Didesnis ploviklio kiekis padeda išlaikyti švarią tiekimo sistemą ir leidžia pašalinti nuosėdas, susidariusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų.

Naujieji degalai VERVA gaminami iš kruopščiai parinktų komponentų, kurių kokybė tikrinama nuolat, kiekviename gamybos etape.

Degalai VERVA atitinka griežtus Europos Sąjungos naftos produktų privalomuosius kokybinių rodiklių reikalavimus – sieros kiekis šiuose degaluose yra mažesnis nei 10 mg/kg (kitaip dar žinomi kaip "besieriai" benzinai).

  • Aukšta degalų VERVA 95 kokybė ir tinkamai parinkti degalų komponentai leidžia optimizuoti degalų sunaudojimą ir variklio našumą.
  • VERVA 95 teigiamai veikia variklio ilgaamžiškumą, didina variklio dalių (cilindrų, stūmoklių, žiedų ir vožtuvų) mechaninį atsparumą.
  • Dėl didesnio valomojo priedo kiekio pagerėja benzino VERVA 95 plaunamosios savybės, o tai padeda išsaugoti švarią degalų sistemą ir automobilio variklį.
  • Nedidelis benzine VERVA 95 esančios sieros kiekis (mažiau nei 10 mg/kg) prailgina išmetamųjų dujų katalizatoriaus ilgaamžiškumą, mažina koroziją tiekimo, degimo ir išmetimo sistemose ir sieros junginių emisiją.

 

Plaunamųjų savybių veiksmingumui naudojant VERVA degalus įvertinti buvo pasitelktas Mercedes Benz 102E variklis. Bandymo rezultatas – aukščiausios, t. y. IV kategorijos degalų (pgl. Pasaulinę degalų kortą) atveju nuosėdų riba sudaro 30 mg, tuo tarpu VERVA degalų atveju – mažiau nei 10 mg.
 
Įvertinkite naujųjų degalų VERVA 95 galią!
 

Benzinui VERVA 95 gaminti naudojami priedai:

 

 
  • valikliai – padeda išsaugoti variklio tiekimo ir įpurškimo sistemą, panaikina nuosėdas, susikaupusias dėl anksčiau naudotų nežinomos kilmės degalų;
  • nuo korozijos saugantys priedai – mažina aplinkos korozingumą tiekimo, dujų išmetimo ir degimo sistemose ir todėl saugo variklį;
  • antioksidantai – saugo degalus nuo degradacijos ir užtikrina didelį degalų stabilumą.

 

 
 
 

ORLEN Grupės prekiniai ženklai


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103